Jdi na obsah Jdi na menu
 


Použití rozpoznání obličeje přihlášení do Windows

11. 12. 2010

►►Pouze pro Windows◄◄

Oba Windows 7 a Vista (32-bit nebo 64-bit), mohou uživatelé využít Blink, což je úžasné utilitu pro umožňujíce vám přihlášení k počítači pomocí rozpoznávání obličeje. Je to vlastně docela v pohodě, jak to všechno funguje, a ve svém vlastním testování jsem byl překvapen, že by to mohlo zvednout mě dokonce s úpravami na můj vzhled.

Jeden z další super věci, o Blink je, že můžete ještě přihlásit pomocí svého běžného hesla, a pokud si to budou chytat obraz tak, že můžete vidět historii, který se přihlásil, které nepoužívají rozpoznávání obličeje.

Zde je přehled funkcí, které nabízí aplikace:

  •      Spolehlivé Přihlásit se za různých podmínek

      Se můžete přihlásit ve dne iv noci. Sofistikované algoritmy rozpoznávání obličejů automaticky nastavit pro různé světelné podmínky, takže možná, zda přihlašovací okno nebo umělé osvětlení.

  •    Nový účes? Výměna Brýle pro kontakty? Žádný problém!

      Pokročilé biometrické identifikační algoritmy umožňují přizpůsobit se změnám v osobním vzhledu. Narůst plnovous nebo knír, nebo oholit ho. Používat makeup nebo barvení vlasů. Opotřebení nebo odstranit brýle nebo kontaktní čočky - Blink! rozpozná a nechte si přihlášení k počítači, bez ohledu na to, co.

  •      Vylepšená bezpečnost

      Rozlučte se s těch dlouhých, složitých hesel požadované firemní bezpečnostní politiky. S Blink!, Můžete se přihlásit ke svému účtu tím, že prostě se dívá na webkameru. Nejsou žádné falešně pozitivních a žádné zpoždění při schvalování přístupu.

  •     Zloději identity Chytit

      Blink! poskytuje další zabezpečení tím, že pro vás jednodušší automatické odemknutí vašeho počítače tím, že hledají do kamery. Ukradené hesla jsou stále menší problém jako Blink! Fotografie a časové údaje pokaždé, když přihlášení, ať už používáte heslo nebo biometrický Sign-in. Deníku účet přihlášení pomáhá identifikovat unesených účtů a může určit, kdo přihlášeni pomocí pověření ukradené.

Tam jsou také některé nastavení, které můžete hrát, a já jsem nebyl zcela jist, na první čem je rozdíl mezi "vysokou bezpečnost" a "vysoký komfort" režimy byly. Podíval jsem se přes ruční a zjistil, že pohodlí mód bude neustále trénovat sám s obrázky pokaždé, když se "ručně" přihlášení pomocí hesla, zatímco bezpečnostní režim bude dělat jen srovnání proti obrázek šablony užíváte.

Pokud jste hledali pohodě nový způsob přihlášení k počítači Rozhodně doporučuji mimo kontrolu Blink. Je to zdarma a pracuje jak na Windows 7 a Vista.


Blink Úvodní stránka (Windows 7/Vista jen, 32/64-bit, freeware)

zdroj: cybernetnews.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář