Jdi na obsah Jdi na menu
 


Virtualizované aplikace Internet Explorer 6 pro Windows 7

15. 11. 2010

Přijetí do systému Windows 7 se zrychluje a migrace z předchozích verzí systému Windows na Windows 7 jsou opravdu začíná vyzvednout páry. Jedna významná překážka pro přechod na Windows 7 je nedostatek nativní podporu pro Internet Explorer 6 (IE6) na Windows 7. Mnoho podniků stále spoléhá na interní "domácí" nebo aplikace, webové dědictví, které jsou navrženy tak, aby spolupracovali zejména s IE6 provádět jejich den-to-obchodní den. Kompletní přechod na Windows 7 bez podpory těchto webových aplikací IE6 není možné nebo by výrazně brzdit produktivitu zaměstnanců. Naštěstí Symantec End-bod Virtualizace poskytuje řešení založené na jeho Workspace Symantec virtualizační technologii, která poskytuje nativní podporu pro IE6 na Windows 7


Proč jsou lidé, kteří ještě používají IE6?

První prohlížeč na loď jako součást systému Windows byla IE6. Vzhledem k tomu, že armáda vývojářů Windows začal přechod nativní Windows aplikace na webových přirozený průběh měl používat IE6 jako nové rozhraní k těmto aplikacím. V těchto raných dobách internetového prohlížeče mnoho norem, které navrhují s každým webovém prohlížeči prodavač připraven veškerý svůj vlastní přístup, jak v prohlížeči by se mohl stát novou tváří pro aplikace. Microsoft s IE6 nebyl výjimkou a předepsané vlastní způsob žádostí o stavební povolení na své vývojářské komunitě. Dlouhý příběh krátký, toto vyústilo v mnoho z první velké vlně podnikových aplikací musí být vázána pevně na cestu IE6, jak věci dělat. Zatímco celkový tržní podíl prohlížeče používání IE6 je stále klesá, je to stále jen sekundu IE8 v celkovém podílu prohlížeče na trhu (viz: http://www.netmarketshare.com/browser-market-share.aspx?qprid=3) na 17,17%, celkový podíl na trhu v červnu 2010.

Roztok se pohybuje mimo IE6 zdá být zřejmé, prostě upgrade těchto starších aplikací pro práci s aktuálními prohlížeči. Bohužel, tam jsou problémy s tímto přístupem. Náklady na realizace těchto webové aplikace pro práci se současnými technologiemi je nepřiměřeně. V některých případech, originální realizátoři systémů, které jsou spojeny s IE6 již není k dispozici port aplikace. "Maximy, pokud to není rozbité, neopravuj to" může také přijít do hry, protože některé z těchto aplikací byla v použití pro více než devět let. Náklady, bolest a nepohodlí portování aplikací a možná rekvalifikace velkou pracovní sílu využít nové rozhraní neodůvodňují upgrade aplikace. Pointa je, že pro všechny jeho nedostatky, IE6 bude asi na několik let dopředu.

Řešení pro podporu IE6 na Windows 7

Microsoft uznal, že mnoho zákazníků bude ještě vyžadovat používání IE6 na Windows 7 a zahrnovali "Windows XP Mode" jako řešení. Toto je virtuální prostředí operačního systému na bázi PC společnosti Microsoft Virtual technologie a je také mechanismus pro otevření Windows XP aplikací ve Windows 7. Stručně řečeno, pokud je žádoucí použití IE6, musí být celý systém Windows XP virtuální stroj se nahraje do paměti předtím, než IE6 může být použit. Nevýhody nadměrné zatížení času, zvýšené nároky na systémové prostředky (jak paměti a procesoru pro zpracování) a požadavek udržovat dva systémy pro stolní počítače na uživatele (Windows 7 a Windows XP instance běží jako virtuální stroj), aby toto řešení za neudržitelný mnoho firemních zákazníků.
Symantec řešení tohoto systému Windows 7 migrace dilema je, aby se IE6 k dispozici jako virtuální aplikační vrstvy, která běží na Workspace Symantec virtualizace technologie.

Nasazení virtuální IE6 v rámci podniku

Nasazení virtuální IE6 pro stolní počítače je snadné pomocí Symantec Workspace Streaming  nebo Symantec Client Management Suite. SWS je výborným řešením pro případy, kdy real-time, je žádoucí on-demand streaming IE6 virtuální aplikační vrstvy na systémy klientském počítači. CMS je průmysl-přední řešení pro poskytování škálovatelné nasazení softwaru do podniku. Kombinace těchto mechanismů s SWV nasazení softwaru obsahuje všechny komponenty potřebné pro bezproblémový přechod na Windows 7.

Jak začít s Virtuálním IE6

Virtuální IE6 je ihned k dispozici zde na Symantec Connect.


Tato verze Virtual IE6 je podporován na Windows 7 - 32-bit a 64-bit.


Požadavky na virtuální IE6 na Windows 7 patří:
1. SWV 6,1 aktualizací SP1 nebo novější k dispozici na následující odkaz: 
https://www4.symantec.com/Vrt/offer?a_id=55183 (Symantec účet je vyžadován pro přístup k této stránky ke stažení SWV).

2. SWV Layer Definice nástroje k dispozici na následujícím odkazu:
http://www.symantec.com/connect/downloads/symantec-workspace-virtualization-layer-definition-tool
Další informace o tom, jak je SWV Layer Definice nástroj slouží k vytvoření virtuálních vrstvu naleznete na následujícím odkazu:
http://www.symantec.com/connect/articles/virtualizing-internet-explorer-using-swv-layer-definition-tool

Shrnutí

Významnou překážku pro migraci na Windows 7 je podpora pro aplikace, které vyžadují dědictví web IE6, aby správně fungovaly. Symantec Workspace Virtualizace nabízí řešení tohoto dilematu tím, že IE6 jako virtualizované aplikační vrstvě. Virtuální aplikační vrstvě může být nasazen real-time systémy klientském počítači pomocí aplikace Symantec Workspace Streaming nebo nasadit pomocí aplikace Symantec Client Management Suite, který nabízí velmi škálovatelné řešení pro servery s virtuálními IE6 až tisíce systémů klientském počítači. Virtuální IE6 je ihned k dispozici zde na Symantec Connect.


zdroj: symatec.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář