Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to Taskeng.exe?

12. 11. 2010

Obecně platí, že taskeng.exe není virus. Je to součást úloh systému Windows Plánovač subsystému. Pokud je soubor umístěn v adresáři system32 je to legitimní součást OS. Pokud je to jinde v systému, mohlo by to být malware maskovaná jako legitimní součást systému Windows.

Jak zabráním načítání taskeng.exe ?

Pokud tento program je načítání každém spuštění počítače by to mohlo být v libovolném počtu míst pomocí systému Windows automaticky načte program. Proto doporučujeme stáhnout a spustit bez Startup Control Panel, aby rychle a správně vypnout tento program z automatické spuštění. Jestli nemáte plán na využití programu spojené s taskeng.exe doporučujeme namísto zakázání procesu od spuštění odinstalovat program. Další informace o odinstalaci programů pro Windows lze najít na dokumentu CH00347.

Otázky týkající se taskeng.exe

Pokud jste v nedávné době stále chyby s taskeng.exe to doporučuji odinstalovat nebo re-instalovat žádné programy, v poslední době, které mohou mít vygenerovala tuto chybu. Pokud to nepomůže vyřešit váš problém nebo nemáte nainstalován žádný program v poslední době snaží obnovení systému Windows zpět do nedávné zálohování systému Windows. Kroky na to, jak to udělat, lze nalézt na dokumentu CH000589.

Pokud to nepomůže zkuste použít některý z ostatních počítačů Doufám, že on-line pomoc návrhy.

Kde mohu stáhnout taskeng.exe?

Pokud jste stále chybí taskeng.exe souboru chyby či jiné chyby s taskeng.exe souboru doporučujeme re-instalaci programu, odinstalovat a znovu nainstalovat, nebo zkontrolujte jestli jsou nějaké aktualizace k dispozici pro program přidružený k souboru namísto pokusu o kopírování novou verzi tohoto souboru do počítače. Soubor chyby jsou často způsobeny více než jen jeden chybí nebo je poškozen soubor a kopírování pouze jeden soubor by mohl způsobit další problémy.

 

 

(c) Petr, Computerhope.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ampronixtech171@yahoo.com

(OliviaU, 31. 8. 2016 0:25)

Skvělé místo. Děkuji za sdílení.
Olivia při http://www.ampronix.com/

as

(fa, 15. 11. 2015 17:39)

Česky by to nešlo?

Re: as

(Virtual, 22. 2. 2016 4:07)

to znamena preinstalovat operacni system takzvane Windows