Jdi na obsah Jdi na menu
 


Britská královna se připojila na Facebook

9. 11. 2010

Ano, je to tak! Britská monarchie se připojila Facebook.
Británie má 84 letou královna. Od vstupu tím, že své stránky Facebook žijí dnes ráno, britská monarchie má již více než 73.000 stoupenců, a stále roste. Bude víc populární než Lady GaGa (22 miliónů 'likes')?

To není královna je první vpád do sociálních sítí. Monarchie má kanál na
YouTube, Twitter a Flickr profil. Oni vědí, co dělají taky, je stránka Facebooku již plná měsíců aktualizací, včetně obrázků, video a novinových článků. Obsedantně fanoušci mohou nyní sledovat královské rodiny pohybů na téměř denně.

 "Když se podíváte na královský vpády do technologií a sociálních médií, jsme už skoro všude," mluvčí královské rodiny v Británii řekl Time. "Facebook byl opravdu poslední oblasti jsme neměli přítomnost."

Stejně jako každý fanoušek stránky, ti, kteří "jako" britská monarchie stránky budou přijímat aktualizace od britské královské rodiny v jejich novinek. Rodiny dvůr Okružní-úřední záznam o tom, kdo co dělá v královské rodině, a kde-bude také k dispozici na stránce. Královna je fanouškem na internetu. Ona prochází síť a e-maily její vnoučata pravidelně.

Myslíte si, že spojení Facebook a další sociální stránky pomohou monarchie v dlouhodobém horizontu? Nebo to znehodnotit prestiž britské královské rodiny?

zdroj: digitaltrends.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář